Cestujte s cestovní kanceláří

Doba letních prázdnin a s nimi i dovolených se nezadržitelně blíží. Někteří již dokonce mají svou letošní dovolenou za sebou, každý si ji chce ale náležitě užít.
Většina z nás si dovolenou nakupuje od cestovních kanceláří zabalenou pěkně v balíčku a naservírovanou na podnose. Nemusí tak nic řešit a o nic se starat. Proč tedy nevyužít těchto služeb. Přinášíme přehled výhod cestování s ck.
chatky na Kubě
1)      Nemusíte se o nic starat – stačí, když přijdete do ck s vašimi požadavky a její pracovníci vám najdou ty nejvhodnější varianty přímo pro vás. Vy si pak už jen vyberete ten nejhezčí zájezd, zaplatíte a nemusíte řešit nic jiného, než co si s sebou zabalit.
2)      Cestovní pojištění – většina zájezdů v sobě již zahrnuje cestovní pojištění pro všechny účastníky, a pokud ne, ck vám ho jistě nabídne zvlášť a vy tak nemusíte obíhat ještě pojišťovny.
3)      Parkování – ke koupi zájezdu vám v ck většinou doporučí i parkování na letišti a rovnou zarezervuje místo a vy si tak nemusíte dělat starosti s odvozem na letiště.
4)      Svozy – k některým zájezdům jsou nabízeny svozy na letiště nebo na místa odjezdů zájezdových autobusů.
5)      Transfer z a na letiště – po příletu vás na letišti vyzvedne delegát a dopraví vás na místo vašeho pobytu. Stejně tak to je i na zpáteční cestě, kdy vás odveze zpět na letiště.
6)      Služby delegáta na místě – když jedete na dovolenou s cestovní kanceláří, nepotřebujete umět jazyky, abyste se domluvili na praktických věcech. Většinu věcí za vás zařídí právě delegát anebo vám velice rád pomůže.
hledání dovolené
7)      Nemusíte řešit jídlo – pokud si koupíte zájezd se stravou, nemusíte už řešit, kam se půjdete najíst. Podle zvoleného typu stravování máte v ceně různou nabídku jídla a nápojů.
8)      CK odpovídá za kvalitu zájezdu – pokud se vám stane, že něco na vaší dovolené neodpovídá vámi vybranému zájezdu, můžete tak podat stížnost a cestovní kancelář to bude řešit za vás a vykomunikuje případné odškodnění.